Je to o situácii, keď si človek chce oddýchnuť od všetkého aj od všetkých… vrátane tých , ktorých má rád… , pôvodné slovo v texte , kde sa spieva Na saláme bolo iné, … ale Stano je slušák, ten ho tam nechcel, tak sme to neslušné slovo nahradili slušným a to jest slovom na Saláme…
Text piesne:
Rýchlo a rýchlejšie… stále viac a viac
Len prvý frajer sme… mať veľa a ešte viac
A čo my ostatní … čo niekde v strede sme
V tom behu o všetko… no prežiť chcem tiež
Ref:
Na sálame na háku mám dnes všetko mám
Víno a off line svet dnes chcem byť sám
Horúca tečie mi , vaňa je tak fajn
Neriešim som off line, dnes vypínam
Nikto sa nepýta… či máš z čoho žiť
A ten kto nestíha… ten slaboch musí byť
A ja mám také dni… kedy fakt nevládzem
V tom behu o všetko … no tiež prežiť chcem
