Krádež ©

Táto pesnička je ódou na krásu všetkých slovenských žien. Každý z nás už cestoval a ja tvrdím, že doma máme tie najkrajšie baby na svete. A len tak mimochodom… viete o tom, že pri Mŕtvom mori sa našli kamenné zvitky, na ktorých je starým písmom napísané asi toto: …“ že Helena z Tróje, bola Slovenka z Humenného“… že to nie je pravda???… nooooo… my Slováci svoje vieme, len horšie tí vo svete… tí sa mýlia, no my vieme, že Trójske bolo slovenské….

Text piesne:

Včera večer o pol piatej v správach hlási rádio
Vraj vo svete zmizla krása, utiekla na Slovensko
Všetky ženy teraz plačú, ronia slzy veliké,
Lebo ženy na Slovensku budú teraz najkrašie

V Hollywoode bola vzbura, vraj chcú pravdu natočiť,
Že najkrajšia zo všetkých žien na Slovensku musí žiť,
Vo svete vraj hrozí vojna, keď Slovensko nevydá,
Ženskú krásu, čo sa u nás pod Tatrami ukryla

Najkrajšie sme na východe aj tie spoza Dunaja.. Slovenky sú Holly .. Hollywood
Keď sme sladko vyzlečené z večera až do rána.. Holly.. Holly… Holly.. Hollywood
Holly.. holly.. holly .. Hollywodd

Vraj sa našlo písmo staré , v ktorom stojí posolstvo
Že Helena z Troje bola, Slovenka z Humenného,
My Slováci svoje vieme, len horšie tí vo svete,
Tí sa mýlia , no my vieme, trojské bolo slovenské