Je to tak ©

Veríte v Boha????… že len vtedy, keď Vám tečie do topánok???… noooo… ale predstavte si, žeby ste tak mali na pána Boha číslo na mobil… čo by ste mu chceli všetko povedať???… chceli by ste sa s ním rozprávať???… hlavne vtedy, keď je človek chorý, alebo keď ho niečo trápi a chce pomôcť, že???… no tak ja som takú predstavu mal a o tomto je tá pesnička… o SMS s pánom Bohom a o tom, čo by mu Maja chcela povedať…. a dobrá rada na záver… skúste sa s ním porozprávať aj vy, a prezradím Vám tajomstvo… číslo na neho máte stále, narodili ste sa s ním… je tam dole.. tam na dne Vášho čistého a úprimného srdca… 

Text piesne:

Keby som tak Bože mohla , ako nemôžem… keby si mi svoje číslo dal
Tak by som ti napísala, isto každý deň… v SMS –kách by si prečítal
Stoj vždy pri mne keď sa točím… ruku svoju daj
Nech ma pády až tak nebolia
Keď po líci tečie slza a ja zabočím
Vysuš bolesť , … správny smer mi daj

Nechcem stretnúť veľa lások … toto isto viem
Jednu veľkú prosím pošli mi
Postaviť dom, zasadiť strom, poznať zopár mien… pravých tých , čo sú mi priateľmi
Nech ma šťastie ku mne blízko… zlo nech obchádza
Nech sa páčim svojmu mužovi
Keď vyberám si, tak nech isto správnu ruku mám
Nech ma moja voľba nebolí

Ref:
Jeeeee… je to tak… už nemusím sa nikdy viacej báť
Jeeeee… je to tak … Boh mi včera večer odpísal
Jeeeee… je to tak… už nemusím sa nikdy viacej báť
Jeeeee… je to tak … Boh mi včera svoje číslo dal

Keby som tak Bože mohla , ako nemôžem… keby si mi svoje číslo dal
Tak by som ti napísala, isto každý deň… v SMS –kách by si prečítal
Nechcem veľa, chcem len toľko koľko unesiem… každé ráno, večer, každý deň
Nech som tá, čo nosiť úsmev , šťastie druhým vie
Kniha dobrá, ktorá zahreje