Balada o Svetlane ©

Humenská kapela „ Ja My Ty“, predstavuje svoju pesničku. Volá sa „Balada o Svetlane“… o dievčine, ktorej osud ukradol tie najkrajšie roky života.. ukradol jej mladosť, sny, prvú lásku… stužkovú slávnosť… ukradol jej bežný deň, kedy by so svojim chlapcom chcela ísť len tak do kina.. držať sa za ruky, sedieť na brehu rieky, túliť sa k nemu…dať mu pusu… je to balada o Svetlane, ktorej osud zobral všetko, ale musí žiť ďalej…

Text piesne:

Ráno vstať a nebáť sa… mať zas mamu, otca láska …teba túži nájsť.. u živých

Kto, naučí ju zas sa smiať.. kto jej vráti mladosť spása… akú cenu má… byť slobodný

Neplač, smútok vie sa smiať… žiješ iní dávno sú už … navždy naveky.. sny vychladli

Výbuch , slzy hrozný strach… vojna ničí, zabíja tu… duša skamení … tak musí žiť

Ref: Ak je šťastie, kde sa fláka.. každé ráno opýta sa… hladná peši .. cestou do školy

Hľadá ťa, lásku by chcela… podobá sa na anjela.. a krásu tú jej každý závidí

Nechcem vojnu, chcem žiť v mieri… nech ste všetci pripravení… zasvieť mobil šancu láske daj

Na facebooku, na twiteri… pridaj fotku každý svieti … v odpustení v  láske šancu maj